
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | 28.63636 MHz |
| Frequency Stability | 50 ppm |
| Frequency Tolerance | 10 ppm |
| Load Capacitance | 20 pF |
| Drive Level | 200 µW |
| Operating Mode | Fundamental |
Stock: 433
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23165
Ext.Price$0.23165
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23165 | $0.23165 |
| 10 | $0.20631 | $2.06310 |
| 50 | $0.18374 | $9.18700 |
| 100 | $0.16384 | $16.38400 |
| 500 | $0.14609 | $73.04500 |
| 1000 | $0.13027 | $130.27000 |
| 3000 | $0.12132 | $363.96000 |
| 5000 | $0.11299 | $564.95000 |
